Aj v tomto školskom roku sme otvorili obľúbený CVČ športový krúžok – ŠPORT PRE VŠETKÝCH

Aj tohto roku v spolupráci s CVČ KK a nášho o.z. sme zorganizovali športový krúžok ,ktorý je pre deti od 5 do 11 rokov pre chlapcov aj dievčatá.

Každý týždeň sa stretávajú deti na svojich tréningoch v pondelok od 16.00-17.00 v krásnej športovej multifunkčnej hale FOCUS+ a každú stredu majú tréningy v telocvični na ZŠaMŠ Svätého Kríža. Deti sa môžu ku nám prihlásiť počas celého roka. Tréningy sú zamerané na športové aktivity rôzneho druhu ,ale všetko zábavnou a hravou formou. Deti si u nás vyskúšajú počas roka všetky športy ako atletika,gymnastika,behy,skákania,hry s loptami,futbal,futsal,florbal,basketbal atď. Budeme učiť deti k FAIR-PLAY súťaženiu a k integrácii jednotlivca do kolektívu.

Deti si mohli výskúšať u nás tréningy počas mesiaca September úplne zadarmo. Počas roka si nové deti môžu prísť vyskúšať 3 tréningy zadarmo. Deťom sa počas roka venujú traja tréneri Milan , Zuzka a Ondrej.

Bližšie informácie o krúžku u trénera Milana Glevaňáka – 0904381384

Naše heslá nášho občianskeho združenia ako ŠPORT JE CESTA, ŠPORT MÁ SPÁJAŤ a KAŽDÝ POHYB SA RÁTA, budeme prezentovať deťom vždy.